Vysoké školy

Cílem je spolupráce s vysokými školami jak státními, tak soukromými. Vysoké školy v nabídce deklarovaly zájem spolupracovat na projektu Duální kariéry a jsou připraveny nabídnout studijní plán, který respektuje časová specifika sportovců. Soukromé vysoké školy zároveň nabízejí dle individuální nabídky zvýhodněné školné.

Státní školy

FAKULTA TĚLESNÉ KULTURY UNIVERZITY PALACKÉHO V OLOMOUCI
Třída Míru 117, 771 11 Olomouc

Fakulta tělesné kultury je součástí svazku Univerzity Palackého od roku 1991. Je předním vědeckým pracovištěm v České republice, které se zaměřuje na pohyb člověka a zdravý životní styl. Fakulta nabízí deset studijních oborů. V bakalářském i navazujícím magisterském stupni studia, a to v prezenční i kombinované formě.

» Více o škole zde

Soukromé školy

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA, s.r.o.
Pilská 9, 198 00, Praha 9

Akreditovaná Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, spol. s r. o. je soukromou neuniverzitní vysokou školou v Praze, která nabízí studium ve třech bakalářských a jednom navazujícím magisterském studiu se zaměřením na oblast wellness, sportu a volného času. Od roku 2016 je možné studovat v MBA programu „Management sportu".

» Více o škole zde


VYSOKÁ ŠKOLA FINANČNÍ A SPRÁVNÍ, o.p.s.
Estonská 500/3, 101 00 Praha 10

Vysoká škola finanční a správní se stala první soukromou ekonomickou univerzitou v České republice s více než 4600 studenty. Na českém edukačním trhu působíme již přes patnáct let a poskytujeme všechny stupně vysokoškolského vzdělání: bakalářské (titul Bc.), navazující magisterské (titul Ing. a Mgr.) a doktorské vzdělání (titul Ph.D.).

» Více o škole zde


VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMIE A MANAGEMENTU
Nárožní 2600/9A, 158 00 Praha 5

Vysoká škola ekonomie a managementu realizuje bakalářské (Bc.), magisterské (Ing./MBA), doktorandské (Ph.D.) a profesní studijní programy od roku 1996 v prezenční a kombinované formě studia, v českém a anglickém jazyce.

» Více o škole zde


VYSOKÁ ŠKOLA MEZINÁRODNÍCH A VEŘEJNÝCH VZTAHŮ PRAHA
U Santošky 1093/17, 150 00 Praha 5 – Smíchov

Jde o ojedinělou školu ve střední Evropě zaměřenou na vysokoškolskou přípravu členů diplomatických misí, zaměstnanců konzulátů, ministerstev a městských úřadů, pracovníků médií, komunikačních oddělení a všech, kteří pracují ve veřejném sektoru a nesou na sobě velkou zodpovědnost. Ve svém studijním programu zahrnuje bakalářský i magisterský program.

» Více o škole zde