Pracovní příležitosti

Cílem je pomáhat vrcholovým sportovcům po ukončení jejich sportovní kariéry se zahájením kariéry mimosportovní a nabídnout jim zajímavou pracovní zkušenost v oblasti, která je pro ně atraktivní. Získanou pracovní zkušenost z oblasti businessu si pak přenesou do svého dalšího působení (typicky například do výkonné pozice ve sportovních svazech a organizacích, kde zúročí jak své bohaté sportovní zkušenosti, tak i znalosti a praxi získané prostřednictvím absolvované stáže).

Ideálním výsledkem je zajistit sportovcům trvalé a důstojné zaměstnání, které mohou získat například využitím krátkodobých i dlouhodobých stáží u firem, které se na programu Duální kariéry podílejí.

Aktuálně spolupracujeme a nabízíme tyto konkrétní možnosti pracovního zapojení:

INTERSPORT je největším prodejcem sportovního oblečení a vybavení na světě. Nabízí oblečení a obuv pro sport a volný čas. S výběrem sportovního vybavení vždy pomohou odborní poradci, kteří jsou často sami nadšenými sportovci. Prodejny navíc nabízí službu servisu sportovního vybavení, od výpletů tenisových raket, přes opravu kol, ošetření in-line bruslí a skateboardů až po seřízení lyží.

Kvalita odborného poradenství a prodejní dovednosti zaměstnanců jsou předpokladem zákaznické spokojenosti a podmínkou úspěchu v mimořádně konkurenčním a měnícím se prostředí.

S radostí podpoříme naše sportovce v jejich „druhé kariéře“ a budeme rádi, když svou vášeň ke sportu uplatní právě u nás.


Siemens patří mezi největší technologické firmy a zaměstnavatele v České republice, portfolio firmy pokrývá řešení pro průmysl, energetiku, veřejnou infrastrukturu nebo například technologie budov. Vedle ekonomického rozvoje se Siemens velkou měrou podílí také na společenském vývoji v Česku. Spolupráce se sportovci je projevem firemní filozofie, podle které je stejně důležité to, jak firma dělá byznys, jako to, kolik ho dělá.Hledáme sportovce do OK Pointu na DPP, zaměstnaneckou smlouvu či IČO. Zároveň hledáme spolupracovníky do řad konzultantů.

Hlavní výhody:

1) Finance, bankovnictví a reality pod jednou střechou, zatím se žádné jiné firmě nepodařilo vytvořit obdobně

2) Brok - aplikace, která pomáhá klientům lépe se ve financích zorientovat a poradcům lépe prodávat, zatím se žádné jiné firmě nepodařilo vytvořit obdobně.

3) Finanční plánování a finanční gramotnost na nejvyšší úrovni

Hlavní výhoda je spolupráce se mnou :-) Byl jsem také vrcholový sportovec, pak trenér.

Jakub Novotný

oblastní ředitel senior


leták2

V rámci projektu Sazka Olympijský víceboj ČOV dlouhodobě velmi úzce spolupracuje se společností SportAnalytik. Ta se kromě testování dětí věnuje i jejich sportování v rámci projektu Gymnathlon, který je určen předškolákům. Více info na letáku.

Gymnathlon se rozšiřuje do dalších měst v ČR a k tomu je potřeba více a více trenérů. Pokud by vás zaujala tato možnost, kontaktujte nás, nebo se obraťte přímo na pana Jana Kadlece, honza.kadlec@gymnathlon.cz.


V rámci spolupráce s ALLIANZ nabízíme:

Poradenství (kariérní, informace o situaci na trhu práce, pracovně-právní záležitosti, finanční gramotnost, přípravu na pohovory), coachování.

Uplatnění sportovců ve společnosti - pracovní příležitosti. Volná pracovní místa Allianz.jobs.cz


V případě zájmu o zprostředkování kontaktu na zmíněné nabídky kontaktujte administrátora projektu: voriskova@olympic.cz.

Zdárnými příklady funkčního programu Duální kariéra jsou již dnes zaměstnaní sportovci:

M. Bruncvík (Techo), N. Sudová (KPMG), A. Zíka (KPMG), P. Chocová (čtěte níže)

Soupeřky už mi vykají, to je jasný signál. Plavkyně z Londýna rozjíždí druhou kariéru

Chodíte do fitka a sháníte trenéra? A co takhle nechat se koučovat českou olympioničkou? Plavkyně Petra Chocová, účastnice Her v Londýně a držitelka zlata z mistrovství Evropy, už myslí na život po kariéře. I díky projektu Duální kariéra.